Rozpoczęły się przygotowania do realizacji naszych trzech nowych filmów fabularnych "Sudan Calling", "Nie tylko dla dam" oraz "Once upon a time in Poland". "Sudan Calling" ma być pierwszą koprodukcją międzynarodową naszego studia filmowego. To podróż w głąb kraju ogarniętego wojną domową. Z kolei "Nie tylko dla dam" to klasyczna komedia osadzona we współczesnym świecie, obfitująca w zabawne sceny

W dniu 14 września 2020 roku w warszawskim Kinie Luna miała miejsce oficjalna premiera naszego filmu "Adwokat". Na premierze filmu zgromadzili się twórcy, przedstawiciele mediów oraz zaproszeni goście. Pełna relacja z premiery filmu znajduje się tutaj. "Adwokat" od 18 września 2020 roku w repertuarze Kina Luna. Zapraszamy na seanse do kina.

Zakończyła się produkcja naszego pełnometrażowego filmu fabularnego pt. "Adwokat". Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 17 listopada 2017 roku i zostały zakończone w październiku 2018 roku. Od zakończenia okresu zdjęciowego trwały intensywne prace nad postprodukcją filmu. Film jest pełnometrażowym debiutem reżyserskim Piotrka Gołębiowskiego. Film obecnie czeka na swoją premierę.