W dniu 14 września 2020 roku w warszawskim Kinie Luna miała miejsce oficjalna premiera naszego filmu "Adwokat". Na premierze filmu zgromadzili się twórcy, przedstawiciele mediów oraz zaproszeni goście. Pełna relacja z premiery filmu znajduje się tutaj. "Adwokat" od 18 września 2020 roku w repertuarze Kina Luna. Zapraszamy na seanse do kina.

Zakończyła się produkcja naszego pełnometrażowego filmu fabularnego pt. "Adwokat". Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 17 listopada 2017 roku i zostały zakończone w październiku 2018 roku. Od zakończenia okresu zdjęciowego trwały intensywne prace nad postprodukcją filmu. Film jest pełnometrażowym debiutem reżyserskim Piotrka Gołębiowskiego. Film obecnie czeka na swoją premierę.

Po dwuletniej obecności na festiwalach filmowych nasz krótkometrażowy - historyczny film fabularny zakończył swoją festiwalową przygodę. "Matka" rozpoczęła swoją festiwalową podróż od światowej premiery, która miała miejsce 2 czerwca 2016 roku podczas 10. River Film Festival (Padwa, Włochy). Polska premiera filmu miała miejsce 21 czerwca 2016 roku podczas 35. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. W trakcie